Sander Bertus

Sander Bertus

Regiomanager

050-5757470 s.bertus@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Harryette van den Broek-Vogelzang

Harryette van den Broek-Vogelzang

Evenementen- en trainingscoördinator

050-5757470 h.vandenbroek@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Stella Buurma

Stella Buurma

Projectleider/Beleidsadviseur Arbeidsmarkt & Onderwijs

050-5757470 s.buurma@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Anneke Carras

Anneke Carras

Loopbaanspecialist

050-5757470 a.carras@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Caroline Heinen

Caroline Heinen

Secretaresse

050-5757470 c.heinen@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Ida Grasdijk

Ida Grasdijk

Directeur-bestuurder

050-5757470 i.grasdijk@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Nanke de Groot

Nanke de Groot

Officemanager

050-5757470 n.degroot@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Welmoed de Haan

Welmoed de Haan

Beleidsadviseur Communicatie

050-5757470 w.dehaan@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Annette Hopman

Annette Hopman

Loopbaanspecialist

050-5757470 a.hopman@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Karen Huitsing

Karen Huitsing

Teamleider Loopbaan & advies / Coördinator Mobiliteitscentrum

050-5757470 k.huitsing@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Trienke Jongsma

Trienke Jongsma

Medewerker Financiële administratie

050-5757470 t.jongsma@zorgpleinnoord.nl
Wendy Koolhaas

Wendy Koolhaas

Teamleider/Expert Arbeidsmarkt en Onderwijs

050-5757470 w.koolhaas@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Karin Lutterop

Karin Lutterop

Projectleider/Beleidsadviseur Arbeidsmarkt & Onderwijs

050-5757470 k.lutterop@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Gea Maring

Gea Maring

Manager Bedrijfsvoering

050-5757470 g.maring@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Eline van der Meulen

Eline van der Meulen

Junior communicatieadviseur

050-5757470 e.vandermeulen@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Paulien van der Meulen

Paulien van der Meulen

Projectleider/Beleidsadviseur Arbeidsmarkt & Onderwijs

050-5757470 p.vandermeulen@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Rieke Mogezomp

Rieke Mogezomp

Communicatieadviseur

050-5757470 r.mogezomp@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Petra Molenaars

Petra Molenaars

Projectcontroller/Adviseur Privacy

050-5757470 p.molenaars@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Gracia Nijland

Gracia Nijland

Administrateur

050-5757470 g.nijland@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Jidske Oosterkamp

Jidske Oosterkamp

Coördinator regionaal contactpunt

050-5757470 j.oosterkamp@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Sandra Ossentjuk

Sandra Ossentjuk

Secretaresse

050-5757470 s.ossentjuk@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Dette Schouten

Dette Schouten

Regiomanager

050-5757470 d.schouten@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Ellen Steenhuis

Ellen Steenhuis

Medewerker Communicatie

050-5757470 e.steenhuis@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Lida Sterenberg

Lida Sterenberg

Communicatieadviseur

050-5757470 l.sterenberg@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Aart Venema

Aart Venema

Coördinator regionaal contactpunt

050-5757470 a.venema@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Mathilde Verstappen

Mathilde Verstappen

Secretaresse

050-5757470 m.verstappen@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Sake de Vries

Sake de Vries

Medewerker ICT (Webmaster)

050-5757470 s.devries@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Jaap Wouda

Jaap Wouda

Loopbaanspecialist

050-5757470 j.wouda@zorgpleinnoord.nl LinkedIn