Sander Bertus

Sander Bertus

Regiomanager

050-5757470 s.bertus@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Harryette van den Broek-Vogelzang

Harryette van den Broek-Vogelzang

Programmamanager

050-5757470 h.vandenbroek@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Stella Buurma

Stella Buurma

Projectleider

050-5757470 s.buurma@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Anneke Carras

Anneke Carras

Loopbaanspecialist

050-5757470 a.carras@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Karin Doornbos

Karin Doornbos

Onderzoeker & Projectleider

050-5757470 k.doornbos@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Caroline Heinen

Caroline Heinen

Secretaresse

050-5757470 c.heinen@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Ida Grasdijk

Ida Grasdijk

Directeur-bestuurder

050-5757470 i.grasdijk@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Nanke de Groot

Nanke de Groot

Secretaresse

050-5757470 n.degroot@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Welmoed de Haan

Welmoed de Haan

Medewerker Communicatie & Imago en Projectleider RAAT

050-5757470 w.dehaan@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Annette Hopman

Annette Hopman

Loopbaanspecialist

050-5757470 a.hopman@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Karen Huitsing

Karen Huitsing

Teamleider Loopbaan & advies & Projectleider Sterk in je Werk

050-5757470 k.huitsing@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Trienke Jongsma

Trienke Jongsma

Secretaresse

050-5757470 t.jongsma@zorgpleinnoord.nl
Wendy Koolhaas

Wendy Koolhaas

Teamleider Arbeidsmarkt en Onderwijs & Projectleider RAAT

050-5757470 w.koolhaas@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Karin Lutterop

Karin Lutterop

Projectleider

050-5757470 k.lutterop@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Gea Maring

Gea Maring

Medewerker Facility en P&O

050-5757470 g.maring@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Eline van der Meulen

Eline van der Meulen

Medewerker Communicatie & Imago

050-5757470 e.vandermeulen@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Paulien van der Meulen

Paulien van der Meulen

Projectleider

050-5757470 p.vandermeulen@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Rieke Mogezomp

Rieke Mogezomp

Medewerker Communicatie & Imago

050-5757470 r.mogezomp@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Petra Molenaars

Petra Molenaars

Privacymanager & Projectleider SectorplanPlus

050-5757470 p.molenaars@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Jidske Oosterkamp

Jidske Oosterkamp

Coördinator Regionaal contactpunt

050-5757470 j.oosterkamp@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Sandra Ossentjuk

Sandra Ossentjuk

Secretaresse

050-5757470 s.ossentjuk@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Dette Schouten

Dette Schouten

Regiomanager

050-5757470 d.schouten@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Ellen Steenhuis

Ellen Steenhuis

Medewerker Communicatie & Imago

050-5757470 e.steenhuis@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Lida Sterenberg

Lida Sterenberg

Medewerker Communicatie & Imago

050-5757470 l.sterenberg@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Aart Venema

Aart Venema

Coördinator Regionaal contactpunt

050-5757470 a.venema@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Mathilde Verstappen

Mathilde Verstappen

Secretaresse

050-5757470 m.verstappen@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Jort Voerman

Jort Voerman

Onderzoeker & Projectmedewerker

050-5757470 j.voerman@zorgpleinnoord.nl LinkedIn
Jaap Wouda

Jaap Wouda

Loopbaanspecialist

050-5757470 j.wouda@zorgpleinnoord.nl LinkedIn